Dla kobiet

Pomoc psychologiczna i seksuologiczna

Jakiej poprawy lub zmiany szukasz?

Porady i wsparcie podczas nasej konsultacji mogą dotyczyć każdego problemu, który Cię dotyka. Czujesz się źle, jesteś osamotniona, dotyka Cię lęk i strach, masz wątpliwości, nie wiesz, co masz robić, brakuje Ci wiedzy, nie widzisz rozwiązania bądź chcesz się upewnić? Porady mają na celu wstępne rozpoznanie problemu, pokierowanie jakie działania należy podjąć aby znalźć rozwiązanie. To wstęp do współpracy, terapii lub leczenia. Skorzystaj z naszych możliwości zapisz się lub zadzwoń. Pamiętaj o możliwości konsultacji on-line z domu.

Czy wiesz, że jest możliwa? Zaufaj sobie!

Depresja, obniżony nastrój

Kobiety 30-40% częściej zapadają w problemy psychiczne od mężczyzn.  Psychologia przyczyn doszukuje się w olbrzymim stresie i morzu wymagań jakim poddawane są kobiety obecnie. Stres o pracę, bezpieczeńśtwo, o rodzinę, o dzieci, to wszystko musimy brać na siebie. Do tego mogą dochodzić problemy ze zdrowiem naszym lub bliskich. Bez względu na to jaka jest przyczyna Twojego problemu, jestem tutaj by Ci pomóc! Pokonasz depresję! 

Stres, niepokój, fobia społeczna

Boisz się utraty ukochanej osoby? Martwisz się o dzieci lub rodziców?  Przytłacza Cię stres związany z pracą? Czujesz się kłębkiem nerwów, lub jakby Cię stres dosłownie zjadał od środka?  Niepokój i lęk paraliżuje Twoje codzienne życie? 

Czas na zmianę, pomogę Ci wyjść z tego stanu, odzyskasz siłę i odwagę, spokój oraz poczucie szczęścia

Problemy w związku z ... związkiem.

Bardzo często przychodzą do mnie kobiety, które są nieszczęśliwe w swoim związku. Bez względu na to ile lat są razem, czy związek jest formalny czy nie, problemy odczuwa wiele z nas. Pomyśl, czy czujesz rozczarowanie, samotność, brak pomocy, agresje, wykorzystywanie, dyskryminacje, czy brak szacunku. A może brakuje Ci uczucia, serdeczności, czułości, a miłość już nie jest taka jak dawniej? 

Jeśli szukasz pomocy, to znaczy, że zależy Ci na Was! Chcesz zawalczyć o Waszą współną przyszłość i szczęście. Mogę pomóc Ci, nie jesteś z tym sama – przyjdź  i podziałajmy. 

Leczenie ran

Wydarzyło się  coś złego?  Rozeszłaś się z kimś? Czujesz się zdradzona, oszukana, czy rozczarowana toksycznym związkiem? 

Ktoś zrobił Ci krzywdę, jakaś sytuacja lub emocja nie pozwala Ci iść dalej, poczuć spokój i wolność od tych sytuacji? Straciłaś kogoś lub coś cennego? Nie możesz poradzić sobie z nową rzeczywistością, a przeszłość chce ciągnąć Cię w dół? 

Pora na leczenie ran, na uwolnienie się z tych zniewalających emocji. Czas na nową szczęśliwą Ciebie. Przepracuj to ze mną raz na zawsze i ciesz się życiem.  

Konsultacje seksuologiczne

Zaburzenia popędu seksualneg​o

Jest to utrata lub brak potrzeb seksualnych. Zastanów się, czy myślisz o seksie, czy masz fantazje seksualne, sny, czy masz potrzebę masturbacji? Jeśli na te pytania w większości lub na wszystkie odpowiadasz: NIE, to dobrze że się tu znajdujesz. Skorzystaj z naszych możliwości zapisz się lub zadzwoń. Pamiętaj o możliwości konsultacji on-line z domu. 

Ból podczas stosunku

Nawet na myśl o zbliżeniu zaciskasz uda, masz gęsią skórkę i chciałabyś nie wracać do tego tematu? Może tęsknisz za bliskością i nie wiesz co się stało, że z biegiem czasu reagujesz strachem na stosunek? Kochasz partnera/kę, a z jakiś powodów każdy stosunek kończy się bólem, lub też ból towarzyszy Ci od pierwszych chwil penetracji?

Nie musi tak być. Dysponujemy możliwościami, technikami i wiedzą nad tym zaburzeniem. To nieprawidłowość, którą się leczy. Nie czekaj bo skutki tego są Ci zupełnie niepotrzebne. Ciesz się swoją kobiecością i bliskością. Skorzystaj z profesjonalnej pomocy!

 

Zaburzenia orgazmu

Seks bez orgazmu nie musi być niesatysfakcjonujący. Seks z orgazmem również może nie przynosić pożądanego zadowolenia. Co ty na to? Możliwe jest, że kobieta podnieca się i dochodzi do pewnego poziomu pobudzenia, ale nie następuje u niej eskalacja orgazmu, czy rozluźnienia. Pytanie, czy jesteś zadowolona ze zbliżenia? Czy chcesz mieć orgazm? Czy wiesz, w jaki sposób go osiągasz lub powinnaś osiągać? Musisz wiedzieć, że jest wiele rodzajów orgazmów. Pamiętaj, jednak że realne odczuwanie bliskości i seksu jest często dalekie od tego, jakie jest prezentowane w filmach.  Porozmawiajmy o Tym.