Kim jest Pani Psycholożka?

Nazywam się Natalia Salik- Zielińska i to ja jestem „tytułową Panią Psycholożką”.

Z wykształcenia jestem psychologiem klinicznym oraz terapeutą seksuologicznym. Studia wyższe ukończyłam na Wydziale Humanistyki WSFiZ w Warszawie. Kolejne studia ukończyłam w Instytucie Zastosowań Psychologii w Warszawie na kierunku seksuologii klinicznej oraz psychoterapii. 

To ja odpowiadam za pracę mojego zespołu w Ogolnopolskim Centrum Psychoterapii i Edukacji.

Wierzę, że każdy z nas może powiedzieć sobie kocham i poczuć się dobrze w swoim towarzystwie, być przyjacielem nie tylko dla innych, ale i dla siebie. 

Od ponad 13 lat jestem psycholożką i terapeutką seksuologiczną. Prowadzę wiele konsultacji i porad. Wykonuję szkolenia dla ogromnej liczby osób z zakresu rozwoju, motywacji, komunikacji, a także nauczam medyków jak pracować z pacjentami. Nie stanowi dla mnie problemu, aby mówić do 100 czy więcej osób. Warsztaty to moja pasja. Uwielbiam sytuację oko w oko, konsultacje indywidualne, konsultacje par. Z przyjemnością prowadzę edukację seksualną dla rodziców, dzieci na różnym etapie rozwoju, jak i dla dorosłych. 

Prywatne jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci, którym chcę pokazywać świat, według zasad rodzicielstwa bliskości i pozytywnej dyscypliny. 

Uwielbiam spędzać czas ze swoją rodziną, śpiewać i grać na harmonium i kalimbie, pracować w ogrodzie, a dopełnieniem tego wszystkiego jest literatura wedyjska, w której sie rozkochałam. 

Jestem wegetarianką i miłośniczną medytacji. 

Wiem, czym jest doświadczenie samotności, wielkie pragnienie miłości, wszechogarniający strach i lęk.  Poniosłam wiele porażek. Doznałam wielu kłopotów małżeńskich, rozwodu, bankructwa. 

To wszystko nauczyło mnie jak powinnam żyć, jak respektować swoje granice i w jaki sposób patrzeć na siebie.

Wiem kim jestem. Chcę dzielić się z Tobą swoim doświadczeniem i wiedzą, bo dla mnie człowiek- jego dusza, jaźń, jest najwyższą wartością.

Natalia

Wasze pytania:

Najczęściej zadawane pytania:

Wizyty odbywają się w gabinecie psychologiczno-seksuologicznym w Brzegu Dolnym. Dokładna lokalizacja w zakładce kontakt. 

Prowadzę również konsultacje online bez względu na odległość. Zapraszam serdecznie!

Czas wizyty jest ustalany indywidualnie dla każdej osoby. Ustala się czas od 30 do 50 minut.  

Konsultacje online (skype, whatsup itp) w takim samym przedziale czasowym. 

Gabinet psychologiczno-seksuologiczny, który prowadzę jest placówką prywatną. Zapraszam do zapoznania się z cennikiem oraz korzystnymi pakietami promocyjnymi.

 

Zapraszam do rejestracji telefonicznej pod nr. 600-512-042 lub email: kontakt@panipsycholozka.pl 

Można również skorzystać z formularza kontaktowego w zakładce kontakt (kliknij, aby przejść)

Oprócz pracy terapeutycznej sporo angażuje się w liczne wydarzenia branżowe i  charytatywne. Spotkać mnie można na jednym z moich szkoleń, warsztatów, wykładów oraz na prelekcjach i seminariach. 

Udzielam się w działalności fundacyjnej i aktywistycznej. 

Zapraszam serdecznie do zakładki BLOG gdzie informuję o nadchodzących wydarzeniach lub na mojego funpage na fb.