Dla mężczyzn

Pomoc psychologiczna i seksuologiczna

Jakiej poprawy lub zmiany szukasz?

Porady i wsparcie podczas naszej konsultacji mogą dotyczyć każdego problemu, który Cię dotyka. Czujesz się źle, jesteś samotny, dotyka Cię lęk i strach, masz wątpliwości, nie wiesz, co masz robić, brakuje Ci wiedzy, nie widzisz rozwiązania bądź chcesz się upewnić? Porady mają na celu wstępne rozpoznanie problemu, pokierowanie jakie działania należy podjąć, aby znaleźć rozwiązanie. To wstęp do współpracy, terapii lub leczenia. Skorzystaj z naszych możliwości, zapisz się lub zadzwoń. Pamiętaj o możliwości konsultacji on-line z domu.

Czy wiesz, że jest możliwa? Zaufaj sobie!

Depresja, obniżony nastrój

Depresja u mężczyzn jest niestety często tematem tabu. Społecznie uważa się, że mężczyzna powinien być silny, nie może okazywać oznak słabości. Tymczasem panowie mają również swoje uczucia, swoje rozterki i często cierpią z wielu powodów. W mojej ocenie nie wolno bagatelizować ani depresji ani często obniżonego nastroju. To nie jest naturalny stan i ty również masz prawo do szczęścia i spokoju! 

Wobec mężczyzn stoi ogrom wyzwań i oczekiwań, do tego dochodzi stres o prace, o bezpieczeństwo rodziny, o dzieci. To i wiele innych rzeczy musisz brać na siebie. Czasami do tego dochodzą problemy ze zdrowiem własnym lub bliskich. 

Bez względu na to, jaka jest przyczyna Twojego problemu, jestem tutaj by Ci pomóc! Pokonasz depresję! 

Stres, niepokój, fobia społeczna

Boisz się utraty ukochanej osoby? Martwisz się o dzieci lub rodziców?  Przytłacza Cię stres związany z pracą? Czujesz się kłębkiem nerwów, lub jakby Cię stres dosłownie zjadał od środka?  Niepokój i lęk paraliżuje Twoje codzienne życie? 

Czas na zmianę, pomogę Ci wyjść z tego stanu, odzyskasz siłę i odwagę, spokój oraz poczucie szczęścia

Problemy w związku z ... związkiem.

Często przychodzą do mnie panowie, którzy są nieszczęśliwi w swoim związku. Bez względu na to ile lat są razem, czy związek jest formalny, czy nie, problemy odczuwa wielu mężczyzn. Pomyśl, czy czujesz rozczarowanie, samotność, brak pomocy, agresje, wykorzystywanie, czy brak szacunku. A może brakuje Ci uczucia, serdeczności, czułości, a miłość już nie jest taka jak dawniej? 

Jeśli szukasz pomocy, to znaczy, że zależy Ci na Was! Chcesz zawalczyć o Waszą wspólną przyszłość i szczęście. Mogę pomóc Ci, nie jesteś z tym sam – przyjdź na konsultacje. 

Leczenie ran

Wydarzyło się coś złego? Rozstałeś się z kimś? Czujesz się zdradzony, oszukany, czy rozczarowany toksycznym związkiem? 

Ktoś zrobił Ci krzywdę, jakaś sytuacja lub emocja nie pozwala Ci iść dalej, poczuć spokój i wolność od tych sytuacji?

Straciłeś kogoś lub coś cennego? Nie możesz poradzić sobie z nową rzeczywistością, a przeszłość chce ciągnąć Cię w dół? 

Pora na leczenie ran, na uwolnienie się z tych zniewalających emocji. Czas na nową szczęśliwą wersję Ciebie. Przepracuj to ze mną raz na zawsze i ciesz się życiem.  

Konsultacje seksuologiczne

Zaburzenia popędu seksualneg​o

To utrata lub brak potrzeb seksualnych. Zastanów się czy myślisz o seksie, czy masz fantazje seksualne, sny, czy masz potrzeby onanizowania się? Jeśli na te pytania w większości lub na wszystkie odpowiadasz nie, to dobrze że się tu znajdujesz. Skorzystaj z naszych możliwości zapisz się lub zadzwoń. Pamiętaj o możliwości konsultacji on-line.
zaburzenia-popeduseksualnego

Zaburzenia erekcji

Zaburzenia erekcji mogą mieć różne podłoże. Naczyniowe, związane z niemożliwością wypełniania lub magazynowania krwi i odkładaniu się naczyń miażdżycowych. Neurogenne, związane z niemożliwością powiązania erekcji z początkiem procesu seksualnego. Endokrynologiczne, anatomiczne lub psychogenne. Ta ostatnia przyczyna jest niezwykle częsta i wywodzi się z silnego lęku lub trudności w związku. Cierpisz na ten kłopot? Chcesz się go pozbyć? Skorzystaj z naszych możliwości: zapisz się lub zadzwoń. Pamiętaj o możliwości konsultacji on-line.

Wytrysk przedwczesny lub opóźniony

Wytrysk przedwczesny diagnozuję,  jeśli trwa do 2 minut stymulacji. Uważam, że to relacja partnerska decyduje o czasie stosunku. Zastanów się jak jest u Ciebie? Czy coś się zmieniło na przestrzeni czasu? Kiedy stosunki uległy zmianie? Może coś się wydażyło w twoim życiu? Młody człowiek, otwierający swoją seksualność będzie miał naturalną skłonność do wytrysku przedwczesnego, tak jak i mężczyzna po długiej abstynencji. Wytrysk opóźniony u starszych mężczyzn może być spowodowany rzadkością stosunków, schematem powtarzalnym. Jest wiele leków, które spowalniają chemicznie wytrysk. Skorzystaj z naszych możliwości: zapisz się lub zadzwoń. Pamiętaj o możliwości konsultacji on-line.

Zaburzenia orgazmu

Seks bez ejakulacji, czyli orgazmu męskiego połączonego z wytryskiem, jest zdecydowanie problemem. Seks nie przynosi ulgi, zaspokojenia? Satysfakcjonuje Cię czułość i orgazm nie jest dla ciebie najistotniejszy, jednak częstotliwość braku ejakulacji jest zauważalna i nie godzisz się na to? Co ty na to? Możliwe jest, że podniecasz się i dochodzisz do pewnego poziomu pobudzenia, ale nie następuje eskalacja orgazmu, czy rozluźnienia. Pytanie, czy jesteś z tego zadowolony? Czy chcesz mieć orgazm?, Czy wiesz, w jaki sposób go osiągasz lub powinieneś osiągać? Pamiętaj, że realne odczuwanie bliskości i seksu jest często dalekie od tego, jakie jest prezentowane w filmach porno. Skorzystaj z naszych możliwości: zapisz się lub zadzwoń. Pamiętaj o możliwości konsultacji on-line.

Awersja seksualna

Inaczej zwana Anhedonią. Jest to niezdolność do odczuwania przyjemności ze stosunku płciowego. Stosunek jest dla ciebie cierpieniem? Masz traumę po kontakcie seksualnym, unikasz seksu? Nie pojawiają się u ciebie myśli o treści erotycznej? To może być reakcja na krzywdę, gwałt, przemoc, zmuszanie do kontaktu seksualnego, molestowanie. Koniecznie skorzystaj z naszych możliwości zapisz się lub zadzwoń. Pamiętaj o możliwości konsultacji on-line poprzez Skype. Wystarczy, że wygodnie usiądziesz w zaciszu swego domu i podzielisz się swoimi obawami.