Jak umówić się na konsultacje psychologiczne online?

Spotkania umawiamy na określony dzień i godzinę. Zapewnij sobie czas na około 50 minut swobodnej rozmowy.

Postaraj się o dobre warunki dla Ciebie, aby nikt nam nie przeszkadzał.

Nikt nie może być w pomieszczeniu oprócz Ciebie, ani też nikt nie może wchodzić w trakcie sesji, ponieważ spotkanie ma charakter poufny i obowiązuje nas tajemnica, jak i ochrona danych osobowych. 

Opłatę za konsultację wykonujesz z góry, przed rozmową on-line przelewem na podane konto. Znajdziesz je w regulaminie, link tutaj:  

Psycholog online

Czy wiesz, że...?

Już tysiące ludzi w kraju uczęszcza na stałe terapie psychologiczne online? Dzięki temu możesz zyskać nawet do 8 godzin miesięcznie, które pochłonął by dojazd. 

Terapia psychologiczna online

Jaki komunikator preferujesz?

Rozmowa odbywa się przez video-połączenie na jednej z platform Skype lub WhatsApp. Musisz mieć komputer z kamerą, mikrofonem, głośnikami lub słuchawkami albo telefon z przednią kamerką. W razie problemów technicznych pomożemy z połączeniem.

Z mojej strony zapewniam Ci poufność i dyskrecję, dobrą jakość połączenia – kamerę HD, pełen profesjonalizm i pracę zgodnie z etyką i standardami pracy psychologa-seksuologa.

Podczas sesji obie strony nie mają prawa (bez zgody drugiej) nagrywania głosu, obrazu video, robienia screenów. Zakazuje się udostępniania materiałów czy plików przekazanych podczas konsultacji.  

Formularz zgłoszeniowy

Przed konsultacją wypełnij formularz zgłoszeniowy oraz zapoznaj się z regulaminem. Jego znajomość pomoże w przejrzystości  w komunikacji między nami i przybliży Ci zasady gabinetu.  To bardzo ważne. 

Co zyskujesz? Nie musisz dojeżdżać, nie musisz się stresować wizytą-jesteś u siebie! Do wyjścia z domu trzeba się przełamać, połączyć się online jest o wiele łatwiej. Nic nie ryzykujesz, a możesz tylko zyskać-SIEBIE!

Terapia psychologiczna online

Zasady jakimi kieruję się podczas spotkań.

 • Wysoki szacunek do postrzegania Twojej osoby. Tolerancja i otwartość. 
 • Zero oceny. Nie jestem sądem, dla mnie najważniejszy jest mój klient i jego dobro.
 • Ubierz się komfortowo, masz się dobrze czuć, pokaż jaki jesteś!
 • Pamiętaj będziesz rozmawiać z drugim człowiekiem. Człowiekiem otwartym na drugiego człowieka! 
 • Nie obawiaj się spotkania. Rozmowa oczyszcza.
 • Daj sobie trochę czasu, spotkanie ze mną wymaga spokoju i przestrzeni.
 • Pamiętaj o motywacji do pracy i kontakcie opartym na zasadzie 50/50. Ty dajesz 50 % od siebie i ja daję 50% od siebie.
 • Współpraca opiera się na prawdzie i tylko na nią jest tu miejsce
 • Wszystkie informacje są poufne i takie pozostaną.
 • Jeśli odwołujesz, wizytę uprzedzasz o tym na tydzień wcześniej, jeśli zaś  na dzień przed, pamiętaj o opłacie za sesję nieodbytą. Jeśli ja odwołuję spotkanie, również Cię o tym uprzedzam, jednak mogę to zrobić w ostatniej chwili,  tylko w losowych sytuacjach. Oczywiście, za sesję odwołaną przeze mnie nie pobieramy opłaty. 
 • Pamiętaj, to nie miejsce na lęk czy strach, w jaki sposób będziesz odebrany. Chcę POMÓC. Nie zawsze i z każdym będę w stanie znaleźć wspólną nić porozumienia. Czasami potrzeba DŁUŻEJ POSZUKAĆ SWOJEGO psychologa.
 • Obowiązuje mnie etyka zawodu psychologa.
 • Nie myśl, że będzie łatwo, szybko i przyjemnie. To niemożliwe. Będzie sprawiedliwie i profesjonalnie.

 • Wszystkie informacje są poufne i takie pozostaną.

Czy jesteś już gotowa/y umówić wizytę

Wiem, że decyzja o pierwszej wizycie u psychologa może być stresująca. Jak ktoś powiedział  „najlepszym sposobem, aby coś zacząć to zrobić pierwszy krok”. Pomogłam wielu osobom jak Ty, niegdyś skrytym, dziś żyjącym pełnią życia i w zgodzie ze sobą.  Jestem tu by Ci pomóc, czekam tylko na Twoją decyzję. Zaczynamy?