Przywróć kontrole nad swoim życiem

W dzisiejszym szybkim tempie życia coraz więcej spraw się komplikuje, zaczynasz tracić kontrole, masz poczucie, że inni chcą od ciebie coraz więcej. Wymagania nie maleją a czasu, jest coraz mniej. Słuchasz wielu porad, co masz robić, jak działać efektywniej i lepiej. Domyślam się, że masz już wszystkiego dość, bo nie wiele te rady mają wspólnego z tym czego ty pragniesz. Funkcjonujesz jak maszyna, wykonując swoje obowiązki, robisz to dobrze, bo jesteś ambitna/ ambitny.

Stres, lęki, depresja i kolejne wyzwania stają się uciążliwymi towarzyszami codzienności, wpływając negatywnie na podejmowanie decyzji w pracy i życiu osobistym, bo nie da się robić wszystkiego na najwyższym poziomie.  Prowadząc własny biznes lub mając odpowiedzialne stanowisko w pracy, być może doświadczasz depresji i stresu, które chowasz przed wszystkimi i stwarzasz pozory, że wszystko jest dobrze, że radzisz sobie, bo jak nie Ty, to kto. Przecież nie dajesz sobie prawa, to słabszych dni. Codzienne wyzwania zawodowe, ciągłe powtarzające się obowiązki i ta silna presja utrzymania równowagi między pracą a życiem prywatnym, prowadzą Cię do uczucia przytłoczenia i zagubienia. Jak jeszcze raz usłyszysz hasło, zachowaj balans w swoim życiu, określ priorytety, to wybuchniesz.

Z jednej strony wiesz, jak ważna jest płynność i bezpieczeństwo finansowe, a z drugiej musisz dokonywać wyboru, bo rodzina/ partner również ma swoje oczekiwania i czuje się zaniedbywana/ny. Ostanie o czym myślisz, to powrót do domu i praca nad relacją, chcesz się najlepiej schować, aby nikt już od ciebie nic nie chciał.

Dla wielu osób w Twoim wieku, utrzymanie satysfakcjonujących relacji zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, może być wyzwaniem. Może brakować Ci prawdziwych relacji przyjacielskich bo przecież jak zaczęło powodzić Ci się lepiej, to albo zostali ci interesowni albo odeszli ci, którzy coś od ciebie chcieli ale już wiedzą, że nic nie dostaną.

Problemy w małżeństwie/ partnerstwie mogą dodatkowo pogłębiać uczucie potrzeby izolacji i ogarniającą cię samotność, pomimo, że tyle jest ludzi wokół ciebie.

 1. Czujesz się już zagubiona/y w codziennym życiu w sprzecznych teoriach coachingowych?
 2. Potrzebujesz wsparcia co możesz zrobić, albo czego już nie musisz robić w relacjach osobistych i zawodowych?
 3. Jesteś wyczerpana/y i przemęczona/y nawet po wakacjach, urlopie czy weekendzie?
 4. Brakuje ci czasu dla siebie, bo ciągły stres prowadzi do chronicznego zmęczenia i nie masz już siły na pracę?
 5. Czujesz, że życie każe ci wybierać pomiędzy rozwojem kariery, pracy lub firmy, a rodziną, partnerem, dziećmi, ale też własnym prywatnym światem, zainteresowaniami, czasem wolnym, twoim rozwojem a ty nie chcesz wybierać, chcesz tego wszystkiego?
 6. Jesteś Gotowa/y na to, by powiedzieć dość?

   

Twoje dość zasłużyło już wystarczająco na uwagę. Spotkajmy się i ustalmy dobry dla ciebie i Twojego „dość” termin, porozmawiamy o tym, jakie są rozwiązania na już. Szybko i skutecznie ustalimy plan działania. Cenię sobie Twój i mój czas, wiem, że nie masz 2-5 lat, aby wejść w ciągnący się jak „flaki z olejem” proces terapii długoterminowej, podczas której powrót do przeszłości będzie cię drogo kosztować i rozgrzebiesz stary sprawy. Daj mi 4 miesiące, a dokładnie 20 spotkań Tylko z tobą. Rozwiązanie jest prostsze, niż myślisz, a te najczęściej są najtrudniejsze do zobaczenia.

Policz szybko, standardowa terapia to minimum rok, czyli 48 godzin po 250 zł. Wynik jest prosty, daje Ci w prezencie 5 tysięcy i 8 miesięcy swobody, na co tylko chcesz.

Dzięki Pakietowi Premium możesz skrócić czas leczenia, nie będziesz wciągnięty w machinę zapychania kalendarza i przedłużania terapii bez końca.

Szybko odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Pracując metodą poznawczo-behawioralną połączoną z mentoringiem oraz wieloma innymi wartościowymi technikami gwarantuje Ci efektywność w zaledwie 4 miesiące, co oznacza szybszy powrót do siebie. Ponadto mój intensywny program terapeutyczny jest dostosowywany indywidualnie do Ciebie, zapewniając moim klientom najwyższy poziom obsługi i dyskrecji.  Korzystając z mojego pakietu, klienci mogą liczyć na:

 • Oszczędność czasu do 3-4 miesięcy
 • Oszczędność pieniędzy ograniczoną do kwoty ustalonej bez niekończących się „niespodzianek”
 • Indywidualny program procesu
 • Dogodne terminy spotkań, również w formie online w primetime
 • Szybki efekt oparty na naszych ustaleniach
 • Dodatkowe materiały potrzebne do osiągania efektów
 • Co jeśli nie skorzystasz?

Masz obiekcje, nie masz pewności?

Rozumiem, naprawdę wiem, że podjęcie decyzji o intensywnym procesie może być trudne, jednak odpowiedz, ile już odwlekasz? Kilka miesięcy czy lat?. Jakoś sobie radzisz? Pewnie jeszcze trochę dasz radę. Tylko pytanie, czy jesteś gotowa/y na konsekwencje wynikającej z prokrastynacji? Znam wiele osób, które świetnie nauczyły się uciekać od problemów, sądząc, że mogą poczekać. Życie bezlitośnie pokazało, że uciekały od siebie samych. Nie wiem jak ty, ale ja robię ze sobą wszystko, bo jestem ze sobą 24h/7, nie mam od tego przerwy. Nie da się mieć przerwy od siebie. Więc jeśli uciekasz od siebie, to powodzenia. Naprawdę nie musisz być Syzyfem. Podajmy sobie ręce i w drogę. Przecież nie będę Cię straszyć chorobami, jeszcze większymi problemami, aby zmotywować cię do odpowiedniego działania.

Poznaj moje metody i zdecyduj, czy jestem odpowiednim wyborem dla Ciebie. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie zdecydujesz się skorzystać z pakietu premium, zobowiązuje się do zapewnienia Ci alternatywnych opcji terapeutycznych.

 Praca ze mną nie jest dla osób: szukających tanich, nieskutecznych rozwiązań; dla osób, które chciałyby terapii na NFZ; dla tych, którzy chcą po prostu chodzić na terapie, a nie być w procesie terapii razem ze mną. Nie przychodź do mnie jeśli myślisz, że wszystko zrobię za ciebie, jeśli sądzisz, że jak zapłacisz to już koniec Twojego zaangażowania. Nie musisz być tu ze mną, możesz być tu, gdzie jesteś.

 

Chcesz poznać zdanie moich klientów?

„Po zakończeniu procesu czuję się silniejsza i bardziej pewna siebie niż kiedykolwiek wcześniej. Natalio dziękuję ci” – Anna, 38 lat (analityk bankowy)

„Dziękuję Pani Natalio, wróciłem do pracy i znowu jest dobrze.” – Piotr, 45 lat (właściciel hurtowni materiałów budowlanych)

„Jestem niezwykle wdzięczna, od pierwszych spotkań energia i działanie, poczułam się lepiej. Bałam się, że utknę jak w innych terapiach, jednak dzięki Pani Natalii naprawdę zmieniło się moje życie!” – Kasia, 32 lata (Dyrektor placówki opiekuńczo- edukacyjnej)

„Nie będę pisał, że było przyjemnie, bo P. Natalia wymagała dużo, prace domowe, zadania. Kto by miał na to czas, no ale spróbowałem i tak mega szczerze, okazało się, że nie wymaga to tak wiele czasu jak myślałem i dałem radę. Jednak bez ćwiczeń trwałoby to dłużej.  Dała radę, bo myślałam, że dla mnie nie ma już ratunku. Szacunek! Jestem już po zakończeniu spotkań i to było najlepsze, co mogłem dla siebie zrobić!” – Adam, 40 lat (właściciel filmy)

”Ja poczułam, że dobrze mi życzy, tak z poziomu serca nie tylko dlatego, że jestem w procesie. Czuję łzy wzruszenia i wielkiej wdzięczności, że mogłam zostawić wszystko, co mnie boli. Natalia jest nie tylko dobrą psychoterapeutką, ale i dobrym człowiekiem. Spotkanie jej osoby całkowicie zmieniło mnie jako człowieka i pozwoliło na odnalezienie drogi do samej siebie. To osoba, która widzi i odczuwa głębiej, potrafi zobaczyć w człowieku jego ukryte piękno i wydobyć je na zewnątrz. Droga, którą wspólnie przeszłyśmy, była dłuższa niż pakiet, jednak tego wymagała moja sytuacja. Pozwoliła mi na pokonanie lęku i przytulenie siebie. Jestem dość.”- Martyna, lat 28 (pisarka, terapeutka)

„Konkretna babka, nie owija w bawełnę, zrobiliśmy to, na czym mi zależało i do przodu. Polecam i będę polecał, na pewno wrócę, jak pojawi się taka potrzeba” Łukasz, lat 39 (Programista)

„Pełna ciepła i spokoju osoba, jestem zadowolona, efekt osiągnięty a na tym zależało mi bardzo, warto mieć taką osobę w swoich kontaktach.”- Magda, lat 43 (prezes zarządu firmy telekomunikacyjne)

„Mimo, że mogliśmy spotykać się online, przyjeżdżałem z Poznania do siedziby, dostałem kontakt do Pani Natalii z polecenia i nie żałuję. To będzie znajomość ca całe życie, takich ludzi nie spotyka się na co dzień. Ja byłem ofiarą coachingu, próbowałem różnych terapii, już nie wiedziałam co robić bo z miesiąca na miesiąc spadały zyski firmy, dzieci przychodziły tylko po kasę, z żoną było coraz gorzej. Było ze mną źle. Nie wiem jak to nazwać, ale ona mnie tak konkretnie przytuliła. Pokazała co i jak. Było warto!” -Krzysztof 48 lat, (właściciel firmy usługowej)

„Działo się, ze mną trzeba mocno i było mocno, super, opłacało się polecam” Maria, lat 47 (Dyrektor fabryki chemicznej)

Czy chcesz coś jeszcze wiedzieć?

Może coś o mnie?

Jeśli jednak bardziej interesuje cię efekt i to, co możemy wspólnie osiągnąć, to umów się, bo będziesz później żałować. 

Nazywam się Natalia Sarasvati, wykonuję zawód psychoterapeutki, terapeutki seksuologicznej od prawie już 15 lat. Jestem Prezesem Ogólnopolskiego Centrum Psychoterapii i Edukacji. Jako autorka poczyniłam po drodze parę fajnych książek, kilka e-booków oraz setki ważnych artykułów i konsultacji naukowych. Moje najmłodsze dziecko naukowe to podręcznik o seksualności i bajka terapeutyczna „Szczurek Ogórek w cyfrowym labiryncie” jako pokłosie jedynego w Polsce efektywnego programu profilaktyki uzależnień behawioralnych. Następne prace już szykują się do publikacji. Ukończyłam podyplomowe szkoły i kursy, które dodatkowo wykorzystuje w pracy z moimi klientami, aby indywidualnie i całościowo podejść do problemu. Różnię się od innych terapeutów, gdyż biorę czynny udział w procesie i nie zatrzymuje ludzi bez potrzeby, tylko po to, aby utrzymywali mnie z miesiąca na miesiąc, bez końca. Biorę odpowiedzialność za swoją pracę i znam dzisiejsze czasy biznesu. Mam własne doświadczenia osobiste, które ukształtowały mnie i rozwinęły, dzięki czemu, to o czym rozmawiamy, nie jest dla mnie tylko teorią.

CZEKAM NA CIEBIE