Sex coaching

Edukacja seksualna

sex coach - kim jest?

Sex Coaching to świetne rozwiązanie dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z seksem, jak i dla tych, które przygód przeżyły sporo, ale nadal nie znajdują dla swojego życia seksualnego najlepszej formy. 

Na sesje zgłaszać się mogą zarówno pary, które mają kryzys w swoim życiu seksualnym, jak i takie, które mimo satysfakcji z życia intymnego, chciałyby je jeszcze udoskonalić.

Sex coaching dedykowany jest również dla singli, którzy/re – przykładowo – po nieudanych związkach pragną się dowiedzieć, jak w kolejnej relacji uniknąć poprzednich błędów. 

Tajemnicą sex coachingu jest to, że w seksie chodzi nie tylko o seks. Jego podstawa leży znacznie głębiej. Nie można go poprawić, jeśli nie udoskonali się komunikacji w związku, wzajemnej relacji, a także – relacji z samym/ą sobą i swoim ciałem.

Czy wiesz, że przedłuża Twoje życie i poprawia zdrowie?

Edukacja seksualna

Jest dedykowana dla każdej osoby, która chce WIEDZIEĆ więcej. Na początku sprawdzam co konkretnie Cię interesuje, z czym masz kłopot lub co Ci jest potrzebne, następnie dostosowuje spotkanie do indywidualnych potrzeb. Jesteś rodzicem? Młodym człowiekiem wchodzącym w życie seksualne?Partnerką/partnerem? Żoną/mężem? Możemy rozpocząć już teraz

Masturbacja

Masturbacja to pobudzanie własnego ciała, to zadbanie o swoją kobiecość lub męskość, to wiedza o sobie, to Twoja pewność siebie. Twoje ciało jest Twoje… poznaj je, naucz się go, aby lepiej cieszyć się ze swojego życia seksualnego. Masturbacja ma moc, przedłuża życie seksualne jak i przyczynia się do łatwiejszego rozwiązywania konfliktów i problemów poprzez pobudzanie właściwych hormonów. Nie wiesz jak to się robi? Boisz się, że to grzech? Nie rozumiesz dlaczego to jest takie ważne? Zauważasz niepokojące objawy podczas masturbacji lub po prostu chcesz się dobrze bawić ze sobą? 

Zabawki erotyczne

Masz do dyspozycji wiele dostępnych na rynku możliwości takich jak masażery, dildo, kulki, ringi, pompki. Piękne romantyczne i erotyczne komplety bielizny, które maja na celu urozmaicać Twoje życie seksualne. Nie zapominaj o lubrykantach, których zadaniem jest ułatwienie i poprawienie komfortu stosunku. Są to żele do masażu oraz do użytku wewnętrznego. Pamiętaj o doborze naturalnych substancji. Różne zapachy i kolory nie są dla wszystkich. Badania wykazują, że najlepiej tolerowane żele, które oparte są głównie na wodzie, są dostępne w aptece nawet od kilku złotych. Nie będą uczulać, podrażniać czy nadmiernie wysuszać, jak w przypadku mocno perfumowanych kolorowych lubrykantów. Z naszą pomocą podejmiesz decyzję co do formy i rodzaju urozmaicenia indywidualnego dla Twoich potrzeb. Sięgnij po edukację. Wiedza nie boli, a seks jest przyjemnością.

Konsultacje seksuologiczne

Zaburzenia popędu seksualneg​o

To utrata lub brak potrzeb seksualnych. Zastanów się czy myślisz o seksie, czy masz fantazje seksualne, sny, czy masz potrzeby onanizowania się? Jeśli na te pytania w większości lub na wszystkie odpowiadasz nie, to dobrze że się tu znajdujesz. Skorzystaj z naszych możliwości zapisz się lub zadzwoń. Pamiętaj o możliwości konsultacji on-line.
zaburzenia-popeduseksualnego

Zaburzenia erekcji

Zaburzenia erekcji mogą mieć różne podłoże. Naczyniowe, związane z niemożliwością wypełniania lub magazynowania krwi i odkładaniu się naczyń miażdżycowych. Neurogenne, związane z niemożliwością powiązania erekcji z początkiem procesu seksualnego. Endokrynologiczne, anatomiczne lub psychogenne. Ta ostatnia przyczyna jest niezwykle częsta i wywodzi się z silnego lęku lub trudności w związku. Cierpisz na ten kłopot? Chcesz się go pozbyć? Skorzystaj z naszych możliwości: zapisz się lub zadzwoń. Pamiętaj o możliwości konsultacji on-line.

Wytrysk przedwczesny lub opóźniony

Wytrysk przedwczesny diagnozuję,  jeśli trwa do 2 minut stymulacji. Uważam, że to relacja partnerska decyduje o czasie stosunku. Zastanów się jak jest u Ciebie? Czy coś się zmieniło na przestrzeni czasu? Kiedy stosunki uległy zmianie? Może coś się wydażyło w twoim życiu? Młody człowiek, otwierający swoją seksualność będzie miał naturalną skłonność do wytrysku przedwczesnego, tak jak i mężczyzna po długiej abstynencji. Wytrysk opóźniony u starszych mężczyzn może być spowodowany rzadkością stosunków, schematem powtarzalnym. Jest wiele leków, które spowalniają chemicznie wytrysk. Skorzystaj z naszych możliwości: zapisz się lub zadzwoń. Pamiętaj o możliwości konsultacji on-line.

Zaburzenia orgazmu

Seks bez ejakulacji, czyli orgazmu męskiego połączonego z wytryskiem, jest zdecydowanie problemem. Seks nie przynosi ulgi, zaspokojenia? Satysfakcjonuje Cię czułość i orgazm nie jest dla ciebie najistotniejszy, jednak częstotliwość braku ejakulacji jest zauważalna i nie godzisz się na to? Co ty na to? Możliwe jest, że podniecasz się i dochodzisz do pewnego poziomu pobudzenia, ale nie następuje eskalacja orgazmu, czy rozluźnienia. Pytanie, czy jesteś z tego zadowolony? Czy chcesz mieć orgazm?, Czy wiesz, w jaki sposób go osiągasz lub powinieneś osiągać? Pamiętaj, że realne odczuwanie bliskości i seksu jest często dalekie od tego, jakie jest prezentowane w filmach porno. Skorzystaj z naszych możliwości: zapisz się lub zadzwoń. Pamiętaj o możliwości konsultacji on-line.

Awersja seksualna

Inaczej zwana Anhedonią. Jest to niezdolność do odczuwania przyjemności ze stosunku płciowego. Stosunek jest dla ciebie cierpieniem? Masz traumę po kontakcie seksualnym, unikasz seksu? Nie pojawiają się u ciebie myśli o treści erotycznej? To może być reakcja na krzywdę, gwałt, przemoc, zmuszanie do kontaktu seksualnego, molestowanie. Koniecznie skorzystaj z naszych możliwości zapisz się lub zadzwoń. Pamiętaj o możliwości konsultacji on-line poprzez Skype. Wystarczy, że wygodnie usiądziesz w zaciszu swego domu i podzielisz się swoimi obawami.