Aktualności Poradnictwo

Nowe projekty, nowe postanowienia. W naszym Centrum zawsze świeci słońce!

Czuła przestrzeń.

Zadomowiliśmy się w już nie tak nowej przestrzeni, zaprojektowanej pod Wasze potrzeby. Przybyło do nas wielu klientów, którzy pracowali efektywnie na swoje nowe życie, na swoje zdrowie. W pracy z klientami łączymy ze sobą wiele metod terapii, behawioralnych sposobów poprawy funkcjonowania naszych klientów od randomowych form terapii po bardziej holistyczne podejście do osób, jakie się do nas zgłaszają. Już dziś zapraszamy Was do udziału w grupach terapeutycznych, grupach wsparcia oraz ciekawych warsztatach. Wszystko jest dostępne stacjonarnie i on-line.

Smartfonoza.pl

Zapraszam do udziału w wielkim i wspaniałym projekcie „Smartfonoza- wyciągamy dzieci z sieci”. Projekt ma na celu profilaktykę jak i leczenie zaburzeń behawioralnych wśród dzieci i młodzieży. Zachęcamy rodziców, aby samodzielnie z naszą pomocą stawiali dzieciom zdrowe granice w korzystaniu z sieci, gier czy smartfona. Uczymy i pokazujemy jak zrobić to skutecznie. Jak poprawiać komunikacje z nastolatkami i w jaki sposób rozwiązywać sytuację problemowe związane z nadużywaniem.

Jednym z narzędzi, jakich używamy, jest specjalnie napisana do tego projektu bajka terapeutyczna „Szczurek Ogórek w cyfrowym labiryncie”. Opowiadająca przygody zielonego bohatera, który jest uzależniony od swojego smartfona. Fabuła przechodzi przez mechanizmy uzależniania, wyprowadzając Szczurka z toksycznego labiryntu.

Nasze Centrum pełne jest wartości treści, jak i wydarzeń, które warto śledzić na bieżąco.

Do zobaczenia,

Natalia Sarasvati.

Koniecznie przeczytaj jeszcze ten:

Dodaj komentarz